Doporučení k ambulantním specialistům

  • Pokud potřebujete vystavit doporučení k návštěvě ambulantního specialisty, je možné o něj požádat pomocí níže uvedeného formuláře, mailem nebo telefonicky (tel: 233 373 645 ).
  • Pokud uplynulo od Vaší poslední preventivní (vstupní) prohlídky déle než dva roky, není možné doporučení vystavit před provedením nové preventivní prohlídky. Nelze vystavit doporučení k vyšetření pacientům, u kterých nemáme přehled o jejich aktuálním zdravotním stavu. Objednejte se prosím na preventivní prohlídku mailem nebo telefonicky (tel: 233 373 645 ) .
  • Pokud si nejste zcela jisti, rádi Vás uvidíme na osobní konzultaci v naší ordinaci – velkou část zdravotních problémů zvládneme díky naší odborné erudici vyřešit přímo my (a v rozhodně kratším termínu než ambulantní specialista) s ostatními jsme schopni Vás precizněji nasměrovat k příslušnému ambulantnímu specialistovi.

  • Doporučení není třeba k návštěvě specialisty z oboru   – gynekologie, oční, kožní, ORL, stomatologie a také s akutními úrazy ani na chirurgii a ortopedii.

Do formuláře musíte uvést stejnou mailovou adresu a telefon s jakou u Vás evidujeme v naší databázi.

    Doporučení

    Po odeslání Vaší žádost lekař odborně posoudí a kontaktuje Vás (mailem nebo telefonicky z čísla 233 373 645) pokud pokud bude mít doplňující dotazy či bude třeba Vás objednat na osobní konzultaci v naší ordinaci.

    V opačném případě Vám bude žádost dle Vašeho výběru zaslána mailem, nebo Vás kontaktujeme s termínem možného vyzvednutí v ordinaci.