Aktuálně

Návštěva naší ordinace je možná pouze po předchozím telefonickém nebo mailovém objednání. Toto opatření je zavedeno z hygienicko – epidemiologických důvodů . Akutně nemocné kontaktujeme co nejdříve nám provoz dovolí, probereme vyšetřovací a léčebné možnosti a v případě potřeby pacienta objednáme k vyšetření na nejbližší volný termín (u akutních stavů obvykle ještě v ten samý den).


Opět registrujeme nové pacienty – podrobnosti zde


11.4.2023

posledních několik dní Gmail odmítal zaslané maily z naší mailové schránky jako spam, část přesouval do spamu a část rovnou mazal. Přenastavili jsme DNS záznamy našeho mailového serveru a již vše funguje. Omlouváme se za eventuální obtíže.

1.2.2023

Abychom zachovali současný rozsah a kvalitu našich služeb jsme vzhledem k inflaci a výraznému nárůstu provozních nákladů (energie a další) nuceni valorizovat ceník výkonů nehrazených ze zdravotního pojištení.

Děkujeme za pochopení


1.2.2023

Individuální portál pacienta

Stále běží zkušební provoz individuálního portálu pacienta, kde kromě objednávek na některé úkony (odběr krve, očkování ….) je i přehled absolvovaných očkování z našeho systému (pokud udaje nesouhlasí či nejsou kompletní, pošlete nám ofocený očkovací průkaz či jiný doklad a my data aktualizujeme), datum poslední a plánované preventivní prohlídky. Přístupný je zde, přihlášení je nutné realizovat přes mail, který je pod vaší identitou v naší databázi vedený.


1.7.2022

Očkování proti chřipce

očkování proti chřipce- v naší ordinaci – podrobnosti

Naši registrovaní pacienti (včetně 4.dávky) se mohou k očkování  objednat přímo na konkrétní termín zde. Nebo mailem či telefonicky tel: 233 373 645.


1.4.2022

Očkování proti COVID19 4. dávka

již k dispozici upravená vakcina Comirnaty proti mutaci Omikron

1. až 4. dávka očkování proti COVID v naší ordinaci – podrobnosti

Naši registrovaní pacienti (včetně 4.dávky) se mohou k očkování  objednat přímo na konkrétní termín zde. Nebo mailem či telefonicky tel: 233 373 645.

U nás neregistrovaní pacienti (včetně 4.dávky) se mohou objednat k očkování přímo na konkrétní termín ZDE – platí pouze pro občany ČR (nelze se objednávat telefonicky ani mailem).


1.1.2022

Očkování proti klíšťové encefalitidě

Od 1.1.2022 je u pacientů nad 50 let očkování proti klíšťové encefalitidě plně hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Zájemci o očkování se mohou objednat přímo na konkrétní termín k očkování ZDE , nebo na mailu či telefonicky (tel: 233 373 645)


1.8.2021

Doporučení pro domácí léčbu při infekci dýchacích cest u dospělých

Rady pacientům-Domácí léčba COVID-191.8.2021 – administrativa na našem WEBu


1.7.2021

  • Nově přijímáme platby i platebními kartami

1.3.2021

  • Za veliký úspěch našeho pracoviště považujeme, že se nám v průběhu ledna a února během 5 očkovacích dnů podařilo díky mimořádnému nasazení našeho personálu v rámci očkovací akce proti virovému onemocnění COVID19 naočkovat více než 200 seniorů z našich registrovaných pacientů převážně z Prahy 7.

1.2.2021

  • Telefonní linka naší ordinace je v současné době vzhledem k enormnímu počtu nemocných velmi vytížená, mějte, prosím, trpělivost, nebo lépe kontaktujte nás mailem (ordinace@pragmed.cz). Pod jedním telefonním číslem je v sérii 8 linek, proto pokud voláte a slyšíte vyzvánění, neznamená to, že telefon nezvedáme, ale že na prvních linkách již obě sestry telefonují. Ideální pro telefonní kontakt je doba mezi 16:00 až 20:00 hodinou, kdy je již telekomunikační provoz slabší.
  • Stále ještě probíhají menší úpravy prostor, nicméně nová ordinace je již plně k dispozici svým pacientům.

1.1.2021

Naše pracoviště vzniklo sloučením ordinací všeobecného praktického lékařství PragMed a MUDr. Eva Křečková , které působí v nově zrekonstruovaných prostorách původní ordinace MUDr. Křečkové na adrese Dobrovského 28, Praha 7.

Pacienti z původní ordinace MUDr. Křečkové přechází automaticky pod naší ordinaci s tím, že je kompletně zachována kontinuita zdravotní péče.