Aktuálně


Návštěva naší ordinace je možná pouze po předchozím telefonickém nebo mailovém objednání. Toto opatření je zavedeno z hygienicko – epidemiologických důvodů . Akutně nemocné kontaktujeme co nejdříve nám provoz dovolí, probereme vyšetřovací a léčebné možnosti a v případě potřeby pacienta objednáme k vyšetření na nejbližší volný termín (u akutních stavů obvykle ještě v ten samý den).


2.4.2024

Od 1.4.2024  naše ordinace převzala ordinaci IVAMEDIC sro. (MUDr. Iva Švorčíkové) . MUDr Švorčíková se stává součástí kolektivu lékařů Pragmed a dále ordinuje ve své původní ordinaci v mírně upravených ordinačních hodinách. Informace pro pacienty IVAMEDIC zde.


Registrujeme nové pacienty – podrobnosti ZDE


18.3.2024

Děkujeme za pochopení


1.3.2024

Náš kolektiv lékařů se rozrostl o MUDr. Pavla Šimona, mladého lékaře, který se u nás připravuje na složení atestační zkoušky z všeobecného praktického lékařství.18.1.2024

zavádíme nový integrovaný komunikační systém, který umožňuje zvládat větší objem interakcí. Věříme, že změna povede k výraznému zkvalitnění našich služeb.

Telefonáty se složitějšími a neakutními problémy, které nelze řešit krátkým vzkazem, odkládejte , prosím, na odpolední hodiny, čímž se vyhnete ranní telekomunikační špičce. Děkujeme za pochopení


19.9.2023

Očkování proti COVID19

aktuálně máme k dispozici poslední nejnovější očkovací látku Pfizer (Comirnaty Omicron XBB.1.5)

Zájemci o očkování proti COVID19

Naši registrovaní pacienti se mohou k očkování objednat přímo na konkrétní termín zde. Nebo mailem či telefonicky tel: 233 373 645.

U nás neregistrovaní pacienti se mohou objednat k očkování přímo na konkrétní termín ZDE . platí pouze pro občany ČR (nelze se objednávat telefonicky ani mailem).

podrobnosti – ZDE4.9.2023

Očkování proti chřipce v naší ordinaci1.2.2023

Abychom zachovali současný rozsah a kvalitu našich služeb jsme vzhledem k inflaci a výraznému nárůstu provozních nákladů (energie a další) nuceni valorizovat ceník výkonů nehrazených ze zdravotního pojištení – ZDE

Děkujeme za pochopení1.2.2023

Individuální portál pacienta

Stále běží zkušební provoz individuálního portálu pacienta, kde kromě objednávek na některé úkony (odběr krve, očkování ….) je i přehled absolvovaných očkování z našeho systému (pokud udaje nesouhlasí či nejsou kompletní, pošlete nám ofocený očkovací průkaz či jiný doklad a my data aktualizujeme), datum poslední a plánované preventivní prohlídky. Přístupný je ZDE, přihlášení je nutné realizovat přes mail, který je pod vaší identitou v naší databázi vedený.


1.1.2022

Očkování proti klíšťové encefalitidě

Od 1.1.2022 je u pacientů nad 50 let očkování proti klíšťové encefalitidě plně hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Zájemci o očkování se mohou objednat přímo na konkrétní termín k očkování ZDE , nebo na mailu či telefonicky (tel: 233 373 645)1.8.2021

Doporučení pro domácí léčbu při infekci dýchacích cest u dospělých ZDE

Rady pacientům-Domácí léčba COVID-19 ZDE


Zažádejte si u nás o provedení testu na okultní krvácení do stolice

v rámci preventivní péče zaměřené na vyhledávání časných stadií rakoviny střev a konečníku.


Administrativa na našem webu

O doporučení k ambulantním specialistům je možné požádat i na našem webu ZDE.

O předpis chronické medikace je možné požádat i na našem webu ZDE, mailem nebo přes portál pacienta ZDE

O výpis z dokumentace pro zaměstnavatele a potvrzení o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi  je možné přímo požádat i na našem webu ZDE1.7.2021

Nově přijímáme platby i platebními kartami1.3.2021

Za veliký úspěch našeho pracoviště považujeme, že se nám v průběhu ledna a února během 5 očkovacích dnů podařilo díky mimořádnému nasazení našeho personálu v rámci očkovací akce proti virovému onemocnění COVID19 naočkovat více než 200 seniorů z našich registrovaných pacientů převážně z Prahy 7.


1.1.2021

Naše pracoviště vzniklo sloučením ordinací všeobecného praktického lékařství PragMed a MUDr. Eva Křečková , které působí v nově zrekonstruovaných prostorách původní ordinace MUDr. Křečkové na adrese Dobrovského 28, Praha 7.

Pacienti z původní ordinace MUDr. Křečkové přechází automaticky pod naší ordinaci s tím, že je kompletně zachována kontinuita zdravotní péče.