Registrace nového pacienta


Registrace nového pacienta

podmínkou je smluvní zdravotní pojišťovna se kterou má  naše zdravotnické zařízení smlouvu ( 111, 201, 205, 207, 211, 209 ) a naše volná kapacita pro nové pacienty.

Vzhledem k velkému zájmu o registraci nových pacientů v naší ordinaci můžeme nové registrace pozastavit dle naší aktuální kapacity.

V rámci zachování kontinuity zdravotní léče nelze registrovat pacienty na probíhající pracovní neschopnosti, tu je nejprve třeba dořešit a ukončit s původním lékařem.

Pokud potřebujete nového lékaře urgentně k řešení svého akutního onemocní, vyberte si , prosím, jiná pracoviště, která jsou k léčbě akutních onemocnění určená. Akutní onemocnění jsme schopni řešit jen u svých registrovaných pacientů, o jejichž dlouhodobém zdravotním stavu máme podrobné informace.

Vyplňte tento formulář ( —ZDE— ) a vyberte termín první návštěvy, což je nejednoduší a zároveň nejrychlejší způsob registrace.

Pokud se nedaří zadat číslo pojištěnce (generované , pak nás kontaktujte mailem, ozveme se zpět).

první návštěva trvá asi 15 minut a je spojena s odběrem krve ( přijďte, prosím, na lačno a se zkumavkou ranní moči – zkumavku možno vyzvednout kdykoliv zdarma v naší ordinaci, nebo zakoupit v lékárně) a vyřízením administrativních náležitostí nové registrace v našem zdravotnickém zařízení.

Vzhledem k odběru krve a nutnosti dostavit se k vyšetření nalačno probíhá první návštěva mezi 7:30-10:00 hodinou. Pokud se nejste schopni dostavit v tomto rozmezí kontaktujte nás přímo (telefonicky nebo mailem) a naplánujeme individuální postup

Současně Vás při první návštěvě objednáme na vyšetření k lékaři, které proběhne s odstupem několika dnů po registraci a odběru krve. Při vyšetření u lékaře již budou k dispozici výsledky vašich laboratorních testů, což umožní důkladnější vstupní vyšetření zaměřené na případné laboratorní patologie a eventuální naplánování dalšího diagnostického a terapeutického postupu postupu.

Registrace je plně hrazena vaším zdravotním pojištěním.

Samozřejmě nás také můžete kontatovat přímo mailem :

ordinace@pragmed.cz

nebo telefonicky:

233 373 645

Před telefonickým kontaktem si připravte OP a kartičku zdravotního pojištění pro co nejefektivnější komunikaci.