Aktuálně

Návštěva naší ordinace je možná pouze po předchozím telefonickém nebo mailovém objednání. Toto opatření je zavedeno z hygienicko – epidemiologických důvodů . Akutně nemocné kontaktujeme co nejdříve nám provoz dovolí, probereme vyšetřovací a léčebné možnosti a v případě potřeby pacienta objednáme k vyšetření na nejbližší volný termín (u akutních stavů obvykle ještě v ten samý den).


Registrujeme nové pacienty – podrobnosti zde


Od 18.1.2024 zavádíme nový integrovaný komunikační systém, který umožňuje zvládat větší objem interakcí. Věříme, že změna povede k výraznému zkvalitnění našich služeb.

Telefonáty se složitějšími a neakutními problémy, které nelze řešit krátkým vzkazem, odkládejte , prosím, na odpolední hodiny, čímž se vyhnete ranní telekomunikační špičce. Děkujeme za pochopení

19.9.2023

Očkování proti COVID19

aktuálně máme k dispozici poslední nejnovější očkovací látku Pfizer (Comirnaty Omicron XBB.1.5)

Zájemci o očkování proti COVID19

Naši registrovaní pacienti se mohou k očkování  objednat přímo na konkrétní termín zde. Nebo mailem či telefonicky tel: 233 373 645.

U nás neregistrovaní pacienti se mohou objednat k očkování přímo na konkrétní termín ZDE – platí pouze pro občany ČR (nelze se objednávat telefonicky ani mailem).

podrobnosti – zde


4.9.2023

Očkování proti chřipce v naší ordinaci

Zahajujeme očkování proti chřipce – můžete se objednat


1.2.2023

Abychom zachovali současný rozsah a kvalitu našich služeb jsme vzhledem k inflaci a výraznému nárůstu provozních nákladů (energie a další) nuceni valorizovat ceník výkonů nehrazených ze zdravotního pojištení.

Děkujeme za pochopení


1.2.2023

Individuální portál pacienta

Stále běží zkušební provoz individuálního portálu pacienta, kde kromě objednávek na některé úkony (odběr krve, očkování ….) je i přehled absolvovaných očkování z našeho systému (pokud udaje nesouhlasí či nejsou kompletní, pošlete nám ofocený očkovací průkaz či jiný doklad a my data aktualizujeme), datum poslední a plánované preventivní prohlídky. Přístupný je zde, přihlášení je nutné realizovat přes mail, který je pod vaší identitou v naší databázi vedený.1.1.2022

Očkování proti klíšťové encefalitidě

Od 1.1.2022 je u pacientů nad 50 let očkování proti klíšťové encefalitidě plně hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Zájemci o očkování se mohou objednat přímo na konkrétní termín k očkování ZDE , nebo na mailu či telefonicky (tel: 233 373 645)


1.8.2021

Doporučení pro domácí léčbu při infekci dýchacích cest u dospělých

Rady pacientům-Domácí léčba COVID-191.8.2021 – administrativa na našem WEBu


1.7.2021

  • Nově přijímáme platby i platebními kartami

1.3.2021

  • Za veliký úspěch našeho pracoviště považujeme, že se nám v průběhu ledna a února během 5 očkovacích dnů podařilo díky mimořádnému nasazení našeho personálu v rámci očkovací akce proti virovému onemocnění COVID19 naočkovat více než 200 seniorů z našich registrovaných pacientů převážně z Prahy 7.

1.1.2021

Naše pracoviště vzniklo sloučením ordinací všeobecného praktického lékařství PragMed a MUDr. Eva Křečková , které působí v nově zrekonstruovaných prostorách původní ordinace MUDr. Křečkové na adrese Dobrovského 28, Praha 7.

Pacienti z původní ordinace MUDr. Křečkové přechází automaticky pod naší ordinaci s tím, že je kompletně zachována kontinuita zdravotní péče.